msmedia

בניית אתרים

בשנים האחרונות, ובעיקר לאחר הקורונה, השתנו הרגלי הצריכה שלנו וניתן לזהות בקלות את האצת התהליכים הדיגיטליים הנוגעים
לכל תחומי חיינו. כל חברה שמכבדת את עצמה הגיעה להבנה כי הדרך הטובה ביותר להגיע לצרכן כיום היא דרך האונליין. אם
החברה מעוניינת להעביר את חווית הקנייה לדיגיטל ולפתוח חנות אינטרנטית, או סתם מעוניינת להציג את העבודות והשירותים, כל
חברה צריכה אתר איכותי, נעים למשתמש ואסתטי, שבעזרת קידום נכון, יוכל להגיע לקהלים רחבים יותר מאי פעם, להגדיל מכירות
ולבנות קהל משתמשים רחב.

עבור חברה גדולה, עסק בינוני או קטן, הפלטפורמות הדיגיטליות הפכו לכלי היעיל והשימושי ביותר שנוצרו לשיווק והגדלת
ההכנסות. אתר אינטרנט טוב או אפליקציה, עשויים להרים את העסק לגבהים שלא חלמתם עליהם.

בואו נדבר על העתיד

דברו איתנו

למה צריך אתר ?

תהליך בניית האתר

במיינסטרים מדיה, אנו מכנים את תהליך העבודה ‘שוקונין’ (職人) הלקוח מהשפה היפנית. בתרגום חופשי, פירוש המילה ‘שוקונין’ הוא אומן, אך בפירוש יותר עמוק, פירוש המונח הוא “המרדף הבלתי פוסק אחרי שלמות”. וזהו לא רק משפט, אלא דרך חיים והגישה בה אנו ניגשים לכל פרוייקט חדש. ‘שוקונין’ עבורנו זה לא רק היכולות הטכניות, אלא גישה מנטאלית ומחוייבות למלא את המשימה עבור הלקוחות שלנו בכל מחיר. בידיעה שגם החברות הגדולות בעולם, כדוגמת אפל וקוקה קולה תמיד מנסות להשתפר, גם אנו מבינים כי לעולם לא נגיע לשלמות, אך תמיד נשאף לשם.

מחקר ואפיון
בשלב הזה אנו נחקור את החברה שלך, את הדברים שחשובים לחברה לקדם ולהציג באתר, נתמקד בחוזקות וננסה לשפר את הנקודות החלשות. נחקור את המתחרים, את קהל היעד ואת הפוטנציאל הטמון בשוק, וע”פ כך נאפיין את שלד האתר.
1
עיצוב
כאן המומחים שלנו נכנסים לפעולה. עבורנו עיצוב - זה דרך חיים. אנו מאמינים שעם עיצוב נכון וחוויית משתמש אופטימלית, נוכל להגיע לביצועים מקסימליים ולעשות את ההבדל בין אתר רגיל, לאתר שנוצר ע"י מיינסטרים מדיה.
2
פיתוח
בשלב הזה נעיר את העיצוב לחיים. עם צוות המפתחים המנוסה שלנו, שעבד על אלפי פרוייקטים מכל הסוגים עד היום, נבנה את האתר בצורה הטובה ביותר והמודרנית ביותר ע"פ הקו העיצובי ובהתאם להנחיות SEO.
3
בדיקות
במיינסטרים מדיה, אנו שמים דגש משמעותי על השלב הזה. גם תחת לחץ, אנו מאמינים כי חשוב לבדוק את האתר מכל הכיוונים ומכל המכשירים, בכדי להימנע מתקלות ברגע האמת.
4
השקה
הרגע הגדול שבו המוצר עולה לאוויר ועובר לשיפוטם של המשתמשים.
5
שיווק ופרסום
תהליך השיווק והפרסום אמנם מתחיל הרבה לפני ההשקה, אך יוצא לפועל לאחר עליית המוצר לאוויר. בשלב הזה המומחים שלנו ישתמשו בכל הכלים העומדים לרשותם, דיגיטליים ופיזיים, יאתרו את קהל היעד שלכם וייצרו קמפיין איכותי ומזמין בכדי למשוך את המשתמשים ולהגדיל את הרווחים.
6
תמיכה
חברת מיינסטרים מדיה נושאת באחריות לכל מוצר שהיא יוצרת, ותעמוד לרשות הלקוח לכל שגיאה, תקלה או תיקון בכל שלב לאחר העלייה לאוויר.
7
אופטימיזציה
כאן מתחיל החלק הכיף. לאחר שהעלינו את המוצר לאוויר וקצרנו את פירות ההצלחה, החלומות לא נגמרים. מניסיוננו הרב, אנו יודעים שבמהלך הדרך, תמיד יש רצון לשפר, להוסיף ולשנות, ואנו נעזור לכם להפוך את כל החלומות שלכם למציאות, בצורה הטובה ביותר למוצר שלכם על מנת לשפר ביצועים ולעזור לכם להשיג ניצחונות משמעותיים לעסק.
8

בואו נדבר על העתיד

דברו איתנו

סוגי אתרים

רשת האינטרנט מתפתחת במהירות ענק ולא מחכה לאף אחד ולעתים קשה לעקוב. ההחלטה לקבל האתר המתאים לך היא חשובה מאוד ומומלץ להכריע רק לאחר חקר המותג או העסק האישי, הבנת הצרכים והמטרות ובחירת הפורמט האינטרנטי המתאים.

מערכת ניהול (CRM)

מערכת לניהול קשרי לקוחות, תוכנת ניהול המאגדת את מכלול כלי הניהול הממוחשבים ומציגה תמונה עדכנית מלאה על הלקוח ופעילות העסק – כל הזמן. תהליכי מכירה, ניהול ושימור לקוחות, ניהול פרויקטים, מלאי, הנהלת חשובות, משימות ועוד.ֿ למעשה נעשה מיזוג כל פרטי הקשר של הלקוח לתמוך ממשק אחיד ונגיש. בעזרת התוכנה מתקבל מבט ממוקד על הלקוח, מפרטיו האישיים ועד לתיעוד כל ההתקשרויות איתו בכל הפלטפורמות. שימוש בתוכנה חוסך ללקוח ולעסק את הזמן והטרחה בחזרה שוב ושוב על המידע הבסיסי שכן הוא נשמר היטב פעם אחת ונשלף. התוכנה נועדה לשפר את איכות החסים בין העסק ללקוחות שלו ולאפשר לאנשי המכירות, התפעול וההנהלה לייעל את התהליכים. את המערכת הזו אפשר להתאים בצורה מלאה לצרכים שלכם.

ארד שופן

לשעבר מנהל הדיגיטל של ספורט1 והעורך הצעיר בתולדות מעריב ספורט, חושב שהחל משנת 2020 תחום השימוש בווידאו ושידורים חיים ברשתות החברתיות עלה בעשרות אחוזים; עם עלייה דרסטית של רכישה באינטרנט – נוצר תהליך הפוך של ירידה בנאמנות הלקוח ועל כן יש צורך בשיווק אגרסיבי שמטרתו לטפח מחדש את הנאמנות ולהתמקד בצרכים המשתנים שלהם;

בואו נדבר על העתיד

דברו איתנו

מהמיינסטרים

הבלוג שלנו

פוסט לדוגמא

Elementor #2524

דילוג לתוכן