msmedia

מיתוג עסקים

מיתוג הוא זהות ואמירה, היכולת לשדר משהו ללקוח ולהצטייר בפניו כמשהו גדול ורציני, המבדיל אותך מהמתחרים שלך במוצרים והשירות אותם אתה מספק ומהווה חלק משמעותי בהצלחת העסק שלנו לטווח הרחוק. מיתוג עסקי המלווה בלוגו מקצועי הוא כלי שיווק חיוני מאין כמוהו ועבור עסקים חדשים במיוחד, בין אם מדובר בעסקים קטנים או גדולים. התפתחות הטכנולוגיה הביאה לשינויים משמעותיים, כיום באמצעות האינטרנט למשל ניתן ליצור קשרים בינלאומיים מכל מקום ומכל זמן, זה מאפשר לעסקים וחברות להגדיל את החשיפה ולהגיע לקהל יעד רחב מבלי קשר למיקומה הפיזי לדוגמא, מה שלא התאפשר קודם לכן.

על פי הסטטיסטיקה שנאספה בעשורים האחרונים, תוך חמש שנים ייסגר כל אחד משלושה עסקים קטנים, על אף החזון וההתעקשות של בעליו. על כן צריך יותר מחזון ותשוקה על מנת לצלוח. בעלי ניסיון סיפרו כי ההתנהלות בשנה הראשונה היא המפתח. על כן, עליכם להיעזר באנשי מקצוע לגבי מיתוג העסק, כך הסיכויים להצליח ולהתפתח – יצמח. המיצוב האסטרטגי נועד ליצור יתרון תחרותי שקשה לחקות.

המפתח למיתוג עסקי: אסטרטגיה מדויקת מאוד, הגדרת לוחות זמנים, יעדים ומטרות, תוך מיצוב המותר בקרב קהל הלקוחות בצורה שתניע אותם לפעולה ולרכישה.

על מנת שהמותג ייתפס בעיני הצרכן ויישאר בזיכרונו יש לסקרן אותו, לעורר אמוציות, לחדש ולתת ערך מוסף שימשוך קונים פוטנציאליים. ניתן לעשות זאת באמצעות שלושה אלמנטים, למשל: חיבור לוגו שיצוד את העין (הוא חייב להיות קליט וברור); מציאת משפט חיזוק כמו "הראשונים בישראל" ובהמשך בניית קמפיינים של מיתוג.

לאחר שמחליטים על התכונות והערכים מגיע השלב היצירתי, השלב המהנה אפילו. מפתחים ומעצבים שפה חזותית וטקסטואלית כלומר עזרים ומאפיינים מילוליים ו-ויזואלים. כלומר, החלטה מהם הצבעים המייצגים, צורניות, סיסמה, אריזה, לוגו, סלוגן, פונט והכל בדגש על פניה לרגש – התודעה. אם המיתוג הינו פשוט וקליט ובאותה הנשימה יוצר חיבור רגשי, מניע לפעולה וראוי – הצלחנו.

בואו ניפגש

דברו איתנו

משמעות המיתוג הנכון לעסק:

אנו נמצאים בעידן השפע בו ההיצע הוא גדול והצרכנים עומדים בפני כמעט אין סוף אפשרויות ופיתויים. על כן המשתמע מכך היא תחרות ענקית בשוק ועל החברה להשקיע מאמצים רבים למשוך כמה שיותר תשומת לב מהצרכנים. לא פעם הצרכן עצמו נמצא בדילמה גדולה. בדרך כלל אנשים נוהגים לרכוש לפי המלצה שקיבלו מאדם קרוב אליהם אך כיום בעידן הזה – זה לא מספיק. בעולם כה תחרותי, בעלי חברות, עסקים קטנים וגדולים כאחד וגם בעלי מקצוע, יודעים שעל מנת להשיג את מטרותיהם ולעמוד ביעדים העסקיים – הם חייבים למתג את עצמם בצורה מקצועית.

העלות הינה משתנה, חברת "מיינסטרים מדיה" עובדת עם כל סוגי העסקים שלכל אחד מהם צורך אחר. העניין מתבהר בפגישה.

מדוע לבחור בנו? עיצוב הוא רק חלק מהתהליך. מיתוג הוא מחשבה, תוכן ומסר שצריך לדעת לייצר. החברה שלנו מתמחה בכל תהליך המיתוג ועובדת במהירות. היא יודעת גם לייצר תהליכי פרסום חכמים שיניבו לקוחות נוספים.

מהמיינסטרים

הבלוג שלנו

פוסט לדוגמא

Elementor #2524

דילוג לתוכן